STUDIOGABRIELA

Kosmetika

Již 11 let se starám o vaši krásu a zdraví ve svých dvou studiích v Ostravě a Petřvaldě. Mým záměrem je poskytnout širokou nabídku služeb a uspokojit tak Vaše potřeby. Má klientela, je klientela stálá a toho si velmi cením. Proto také stále sleduji novinky a snažím se svou nabídku rozšiřovat. Nebráním se také přístrojové technice, která je samozřejmou součástí poskytovaných služeb.
Dvakrát ročně pořádám pro Vás také relaxační víkendové pobyty s aquaerobikem, cvičením, výukou salsy, masážemi, pedikúrou, kosmetikou a jinými požitky. A také již tradičně 30. 4. Májový ples lásky, který se těší velké oblibě.

Darujte zážitek – DÁRKOVÝ POUKAZ – služby dle vašeho výběru.

 

O kosmetice Macon

Mé studio navštěvují nejen ženy, ale také dospívající mládež a muži. Proto jsem hledala kosmetiku, která nabízí ucelený program pro veškeré skupiny klientů. Vsadila jsem na mořskou kosmetiku MACON, se kterou mám velmi dobré výsledky.
Léčba mořem, tzv. Thalasso terapie, je známá již odedávna. Ošetření pleti mořskými řasami je známo již 3000 let před Kristem. Je prokázána vzájemná harmonie mezi krevní plazmou a mořskou vodou. Kosmetika Macon je hypoalergenní, velmi dobře ji snášejí lidé s citlivou pokožkou. Je zde i celá řada určená pro ekzematiky a lupenkáře. Produkty obsahují vysoký podíl minerálních a organických látek, které přirozeně pleť vyživují a dodávají tělu potřebnou energii a vitalitu.
Více informací o kosmetice naleznete na www.macon-cosmetic.com a u mne ve studiu.