Svatební servis

Svatební servis

Jsem ráda, že jste otevřeli tuto stránku.

To znamená, že patříte mezi ty z nás, kteří vnímají svatbu jako velkou událost, která si zaslouží patřičnou péči. Názorů, že svatba je zbytečná, že je hloupé utrácet za ni zbytečně peníze, je už stále méně a méně. Svatby nevymírají, ale naopak jejich počet v poslední době roste.

Spousta mladých lidí, ale i párů, kteří vstupují do manželství třeba již podruhé, tímto aktem oslavují ten nejkrásnější vzájemný cit, lásku. Ne nadarmo i církev uznala na konci 12.století manželský svazek za jednu ze sedmi svátostí.

Než nadejde onen velký den D, čeká vás spousta příprav. Mnoho z vás nemá ani ponětí, co vše je třeba zařídit, na koho se obrátit. Proto jsem zde já a velmi ráda Vám s přípravami pomohu tak, aby jste si svou svatbu užili, v klidu vychutnali a dlouho na ni vzpomínali.

Kladu velký důraz na individuální přístup. Každý pár je jiný, každý má jiné představy, jiné požadavky. Proto na našem prvním setkání vyslechnu já vás. Následně s vámi projdu celou mou nabídku a dám vám čas si vše ujasnit. Pokud se rozhodnete ani jednu z mých služeb nevyužít, vůbec nic se neděje. Pokud ano, pak se setkáváme znovu a dáváme Vaší svatbě konkrétní podobu ( výběr dortu, dekorací, návštěva floristky, výběr šatů a mnohé další).

Vy se dále nestaráte, vše běží mimo vás, můžete se zatím těšit, užívat si přátel a já spolu se svým týmem vše zařídím. Před svatbou si jen upřesníme časový rozvrh a vy se jen dostavíte na svou svatbu.